Advarsel Advarsel: Der kan skrives til konfigurationsfilen: /customers/c/7/7/ahf-eu.com/httpd.www/includes/configure.php. Dette udgør en potentiel sikkerhedsrisiko - Sæt venligst de rigtige rettigheder på filen.
Produkter
AHF-Helicopter » (164)
  Helikoptere (5)
  Reservedele (106)
  E50 Reservedele (12)
  VII Reservedele (21)
  Metal upgrade Parts (10)
  FBL Head And Parts (6)
  Rotor Blade (4)
BEASTX FBL controler (4)
Nyheder  Mere
FBL0A04 - FBL Washout base group
FBL0A04 - FBL Washout base group
 210,00 DKR
Søg
Indtast søgeord
eller gå til
Avanceret søgning
Information
Handelsbetingelser
Kontakt og bank informationer
Kontakt

A50U007 - Metal SF Mixing arm

 117,50 DKR
På lager På lager
Antal: 

2 x Metal SF Mixing arm, 2 x Socket button head self tapping screw T3*14mm, 2 x Linkage ball T2.5*12.8mm*2, 2 x Linkage ball T2.5*8.7mm*3, 4 x Bearing ?3*?7*3mm, 2 x Washer ?3*?4.7*1.5mm, 2 x Washer ?3*?5*0.3mm

Del A50U007 - Metal SF Mixing arm på facebook Skriv om A50U007 - Metal SF Mixing arm på Twitter Tilføj A50U007 - Metal SF Mixing arm til dine foretrukne Tilføj A50U007 - Metal SF Mixing arm til dine Google Bogmærker
Anmeldelser Tilbage
Kunder der har købt dette produkt købte også
A50E015 - One-way bearing shaft
A50E015 - One-way bearing shaft
A50L005 - Main rotor linkage rods
A50L005 - Main rotor linkage rods
A50L006 - Servo linkage rods
A50L006 - Servo linkage rods
A50D014 - Tail boom brace
A50D014 - Tail boom brace
A50P008 - Flybar control arm
A50P008 - Flybar control arm
A50E003 - Swashplate
A50E003 - Swashplate
Produktet blev oprettet tirsdag 15 juni, 2010.
Indkøbskurv  Mere
Indkøbskurven er tom
Mest populære
01.A50U003 - Metal Tail rotor holder
02.A50U005 - Metal Tail rotor control arm
03.A50U001 - Metal Bearing block
04.A50U007 - Metal SF Mixing arm
05.A50U002 - Metal Washout base
06.A50U004 - Metal Tail control arm
Fortæl en ven
 
Fortæl en du kender om dette produkt.
Sprog
Danish English
Valuta
?bningstider

telefon tid dagligt mellem 15 og 18

AHF-Europe | Vedbæk
E-mailadresse: orders@ahf-eu.com